Кејт Мидлтон и принцот Вилијам го изгубија детето?!

23 јули, 2020
kralica

Војвотката и војводата од Кембриџ, 38-годишната Кејт Мидлтон и сопругот, принцот Вилијам, се горди родители на три деца – седумгодишниот принц Џорџ, петгодишната принцеза Шарлот и двегодишниот принц Луис. Како и да е, според пишувањата на форумот „Quoera“, парот сега можел да има уште едно дете, но за жал, Кејт имала спонтан абортус.

Kate Middleton

Имено, како што е напишано на споменатата страница, Кејт имала спонтан абортус пред да остане бремена со Џорџ, а парот решил да ги задржи овие интимни информации за себе. “Дали е од јавен интерес во која фаза ембрионот излегол од матката на војвотката? Не е. Кејт и Вилијам имаат право да ги задржат информациите за себе за спонтан абортус“, објасни одреден Jејд Вортингтон на форумот.

Kate Middleton

Иако не е наведено од каде потекнуваат информациите за наводниот абортус, на форумот пишувале многу обожаватели на кралското семејство и тоа, со оглед на фактот дека дури 30 проценти од бремените жени завршуваат со спонтан абортус во првиот триместар, можно е да и се случило истото и на војвотката.

За потсетување, принцот Вилијам и долгогодишната девојка Кејт Мидлтон изговорија судбоносно ‘да’ во 2011 година, а нивното прво дете, принцот Џорџ, се роди во 2017 година. Оттогаш, често се пишуваше за бременоста на 38-годишната војвотка во јавноста, но  повеќето од нив беа само дезинформации.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi