Кејти Холмс со нова работа во кризната беспарица

21 август, 2020
hbjnmk

Поранешната девојка на Џејми Фокс и поранешната сопруга на Том Круз, 41-годишната актерка Кејти Холмс, според „Забава тајмс“, е во долгови „до гуша“. Иако за нејзините финансиски тешкотии веќе се пишуваше, се чини дека овој пат таа беше подготвена за доаѓање на проблемот затоа што веќе ја има опцијата колку лесно и брзо ќе заработи „пари“.

Katie Holmes


Со доаѓањето на нов бран криза, актерката имаше план подготвен да се извлече од долговите со едноставна работа. Имено, таа ќе си дозволи да се фотографира додека се преправа дека купува производи за нега на кожата во разни аптеки и продавници за козметички производи. Наводно, според медиумите, тие ќе рекламираат разни производи, вклучително и познати просечни брендови како Олеј и Неутрогена. „Таа има скап дом и мала ќерка за која треба да се грижи, секако дека и се потребни пари“, откри непознат извор за странски портал.

katie holmes

Да се потсетиме, пред неколку месеци, и пред светот да биде погоден од пандемија што донесе со себе многу економски последици, медиумите зборуваа за финансиските проблеми на актерката, која дури и тогаш се обидуваше да најде алтернатива за добра заработка. Дополнителна компликација на целата ситуација е што таа е самохрана мајка на 14-годишната Сури која Том никогаш не ја бара, а камо ли да ја финансира. Се чини дека проблемите сега се при крај, бидејќи актерката планира да проба поинаков вид кариера.

Tom Cruise
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris