Кејтлин Џенер на 70 години позирала топлес, околу врат ставила само олимписки медал

25 јули, 2020
ккккк

Кејтлин Џенер, која пред преименувањето на полот беше познат како Брус Џенер, ги воодушеви своите 10 милиони следбеници на Инстаграм со својот последен пост. Имено, Кејтлин објави фотографија на која позира покрај работ на базенот топлес, носејќи олимписки медал околу вратот.

Фотографијата собра над 163 илјади лајкови и стотици коментари. „Вистинска жена“, „Изгледате прекрасно“, „Кралица“, „Прекрасна како секогаш“, се само некои коментари. Кејтлин (70) неодамна го поддржа соопштението на Канје Вест за неговото претседателство. Сепак, таа сè уште не ги коментираше последните настани околу падот на Канје на предизборниот митинг и најавата дека сака да се разведе од Ким Кардашијан.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi