КЕНДАЛ ГИ ШОКИРАШЕ СИТЕ: Џенер се појави на улиците на Милано, а нејзиното издание ги исплаши обожавателите! ИСУШЕНА! (ФОТО)

27 септември, 2020
2335541_profimedia0560061337-1_ls

Кендал Џенер се појави на улиците на Милано во Италија, а нејзиното издание не им се допадна на сите.

Манекенката носеше тесен беж фустан, долга залижана коса, очила за сонце и заштитна маска, а многумина коментираа дека не изгледа како вообичаено.

Манекенката носеше тесен беж фустан, долга залижана коса, очила за сонце и заштитна маска, а многумина коментираа дека не изгледа како вообичаено.

Кендал ги исплаши своите обожаватели поради претерано слабиот изглед, па коментираа колку изгледа нездраво.