Ким покажа како го украсила домот за Божиќ! Taa закачи само еден украс на огромното дрво

4 декември, 2020
карда

КИМ КАРДАШИЈАН ВЕСТ го покажа Божиќното украсување на нејзината вила и изненади многумина. Имено, најпознатата старлета на светот рециклираше украси од минатата година.

Ким ги изненади своите следбеници на Инстаграм со слики од нејзиниот дом вреден 60 милиони долари и покажа бела новогодишна елка на која стави само ламби и само една декорација, фигурина на елска елка.