Ќерката на Бијонсе во проект на својата мајка: Трејлерот ги распамети фановите

31 јули, 2020
јсдчлкајсдс.

Блу Ајви го украде шоуто кога се појави во трејлерот за видеото на нејзината мајка во средата, кое се појави и на каналот „Дизни плус“ во кој 8-годишно девојче носи бел фустан до рамената, бисери околу вратот и круна со бисери во косата. плетенки и на усните носи црвен кармин. Во видеото се наоѓа и „кралицата на модните писти“, познатата манекенка Наоми Кембел (50), која носи долг фустан со бели пердуви во трејлерот, додека нејзината долга препознатлива коса е испуштена низ грбот, а таа изгледа фантастично. Минатата година, Бијонсе го сними целиот албум за римејк на филмот од 1994 година „Кралот лав“.


Новиот „визуелен албум“ наречен „Black Is King“ е снимен во Лос Анџелес, Њујорк, Јужна Африка, Западна Африка, Лондон и Белгија. Бијонсе беше потпишана како писател, режисер и извршен продуцент на филмот „Black Is King“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi