Ќерката на Цеца и синот на Брена направиле ТОП журка во Нови Сад: Анастасија и Виктор испиле 28 флаши вино и што друго?

5 мај, 2020
anastasija i viktor

Виктор Живојиновиќ и Анастасија Ражнатовиќ приредија забава во куќата на момчето на Анастасија, Џорџе Куjиќ во Нови Сад.

Виктор се пофали на социјалните мрежи дека од петок попладне до понеделник наутро, испиле 28 шишиња вино од винаријата на неговиот татко, Боб Живојиновиќ.

“Анастасија и Виктор се дружат со години. Покрај тоа што имаат многу заеднички пријатели, Виктор уште од детството го познава момчето на Анастасија. Тие не се виделе уште од почетокот на епидемијата, така што едвај чекале да го поминат викендот во Нови Сад. Повикале уште неколку пријатели и клавијарист и направиле добра забава “, вели изворот, додавајќи:

“Тие ги поминаа деновите на базен со скара, а навечер пиеја вино што Виктор го донесе од винаријата на неговиот татко Боб. Виктор не одолеа и на Инстаграм се пофали дека за викендот испиле 28 шишиња! Вчера сите се вратија во своите домови освен Анастасија , која остана со своето момче и му помогна да ги расчисти работите“.