Клучеви од Ферари и чанта од 3000 евра: Сораја се пофали со лукзусот!

21 мај, 2020
сораја

Старлетата Сораја Вуќелиќ во моментов престојува во Црна Гора, од каде се пофали со луксот кој ја опкружува. .

View this post on Instagram

#chilltoday 🥰

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

Додека се сончала на јахтата Сораја споделила видео во кое ја покажува новата скапоцена чанта од брендот Шанел, но и клучеви од Ферари.

Чантата чини 3000 евра, а под видеото Сораја добила многу коментари поврзани со луксузот со кој се пофалила.

View this post on Instagram

#beautifulday☀️🌻

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on