Клуни и неговата сопруга ќе инвестираат 112.000 долари во куќа за детски игри

8 јули, 2020
uyhjnm

Парот ќе инвестира 112.000 долари за игралиште за своите деца. Објектот за забава ќе се состои од два спрата, а ќе биде моделиран според вила во Англија. Куќата ќе има клима уред, функционална кујна и ќе биде поврзана со цевки за вода. За да биде забавна за Александра и Ели, таа ќе направи и огромна жирафа за играње и зип-линија, односно жица на која ќе можат да се возат и да се спуштат. Двојката ги ангажираше Барбара Батлер и Мајкл Смит за внатрешен дизајн, кои се познати по реконструирање на канцеларијата на поранешниот американски претседател Барак Обама во Белата куќа.

Амал и Џорџ неодамна донираа околу еден милион долари на разни организации, вклучително и британската Национална здравствена служба и италијанска фондација. Неодамна се шпекулираше дека популарната двојка се разведува, но портпарол на славниот актер го негираше тоа и изјави дека тие гласини се целосна измислица.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris