Кога одиш на вечера со бившиот, облечи се така што кога ќе те види „да пукне од мака“ што те изгубил! Александра го остави БЕЗ ЗБОРОВИ!

7 јули, 2020
sddfdffhbfg

Иако сите веќе ги слушнаа венчалните sвона, свадбата на Алесандра Амброзио (39) и Џејми Мазур (39) не се случи, бидејќи парот се распадна во 2017 година по долгата врска.

Како и да е, денес тие се во добар однос заради своите две деца – ќерка Ања и синот Ноа, и тоа го докажаа кога отидоа на вечера во „Нобу“, во Малибу. Тие уживаа со децата и неколку пријатели, а Алесандра ги крадеше погледи со својот изглед од милион долари. Носеше секси фустан без градник, со деколте што откриваше затемнети нозе, високи потпетици и за да се заштити над усните и носот, носеше шал.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi