КОЈ БИ РЕКОЛ ДЕКА СЕ ПОРОДИЛА ПРЕД ДВА МЕСЕЦИ? Анастасија сподели фотографија од Богдана во бикини и ги изненади сите

14 август, 2020
bogdana-raznatovic

Сопругата на Вељко Ражнатовиќ се врати во форма многу брзо откако го роди својот син Жељко

Богдана Ражнатовиќ со години игра кошарка, па не е ни чудно што таа брзо се ослободи од килограмите што ги стекна за време на бременоста, но никој не очекуваше дека бременоста нема да остави никаква трага на нејзиното тело.

Анастасија Ражнатовиќ е толку воодушевена од нејзиниот успех што реши да се  пофали, па сподели фотографија на Инстаграм од сопругата на Вељко покрај базен и напиша:

– Мојата најубава снаа! Кој би помислил дека се породила пред само два месеци?

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris