Кој е виновен за разводот на овие парови?

5 јули, 2020
parovi

Кога некој трет ќе вмеша прсти…

Пропаднатите бракови на понзтите се една од омилените теми во медиумите. Многу познати парови ги изгубиле своите сакани личности бидејќи спас за бракот побарале во аферите. И додека многу бракови, благодарејќи на некоја трета личност “процветале” многу поради тоа се распаднале.

Најпопуларни брачни парови се развеле бидејќи во нивниот брак “вмешала прсти ” трета личност.

Меган Фокс и Брајан Остин Грин

За овој пар, кои 15 години имаа бурна врска и 9 години брак, се смета дека имале многу отворен однос. Меган и Брајан често ги поврзуваа со други личности.

Се шушка дека парот се разведува. Иако Меган ја поврзуваат со Mашин Ган Кели, таа сеуште не одлучила да ги потврди гласините за разводот.

Анџелина Џоли и Бред Пит

Додека сеуште беа во брак, Анџелина прокоментира дека таа и Бред не се ограничуваат еден со друг, што во медиумите покренаа голем број на гласини за меѓусбното изневерување помеѓу сопружниците.

Таа слобода не и донесе ништо убаво во бракот, Судејќи дека набрзо по венчавката љубовта се распаднала, а парот се разведе поради бројни неверства и проблемите на Бред со алкохолот.

Пропаднатиот брак на познатите- Деми Мур и Ештон Кучер

Медиумите за бракот на познатиот пар често пишуваа дека во креветот имаат гости, додека за Деми Мур се збореше дека е бисексуалка. Сепак тоа не им помогна, па парот во 2011 се разведе, а двајцата среќата ја пронајдоа со други партнери.

Вил Смит и Џејда Пинкет Смит

Вил и Џејда познаи се по аферите и фактот дека си створуваат притисок еден на друг. Тие се пар кои со изневерувањата опстојаа и изгледа дека се едни од ретките.

View this post on Instagram

Jada on set Sweatin’ Mike Lowrey! 📷: @aidan

A post shared by Will Smith (@willsmith) on

Вил во една прилика кажал дека нив двајца функционираат природно, дури ако тоа е однос со друг партнер. За тоа отворено разговараат, а неопходно е дека еден на друг си даваат притиок, што е единствен начин ваквиот однос да успее, без сомнежи и љубомори.

Изгледа дека е вистина дека луѓето со текот на времето им здосадува. Поради таа причина овие парови спасот го пронајдоа во трета личност, која била нивната најголема грешка, бидејќи тоа ги чини љубов. Реткин се оние на кои третата личност им ј го спасила бракот судејќи по бројни парови поради споменатите егзибиции отанаа без сигурни раце

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi