Кој ќе биде новиот Џејмс Бонд? Жените полудеа кога дознаа!

21 септември, 2020
јемс

Се чини се поверојатно дека изборот во трката за новиот Џејмс Бонд ќе падне на Том Харди.

Британецот Том Харди е фаворит за новиот таен агент 007 и се очекува ова да биде официјално потврдено по премиерата на филмот „Нема време да умре“, последниот филм во кој глуми Даниел Крег, пишува „Дејли меил“, повикувајќи се на „Вулкан репортер“.