КОСТИМОГРАФКА ОТКРИ НЕКОИ ОД ЗАВЕДУВАЧКИТЕ ТАЈНИ НА МЕГАН МАРКЛ: „Спиеше со половина од мажите од серијата „Suits“

7 октомври, 2020
Screenshot_20201007_091427_com.instagram.android

Раскажа како изгледале нејзините обиди за заведување

Во 2011 година, војвотката од Сасекс, Меган Маркл потпиша голем договор за глума и стана стандарден дел од адвокатската серија „Suits“ што ја одбележа нејзината кариера. Седум сезони ја играше приправничката Рејчел Зејн, а потоа, со оглед на околностите во нејзиниот приватен живот, го раскина договорот и ги сними последните кадри. Но, за тој период од нејзиниот живот сè уште се зборува, особено откако еден од дизајнерите на костумите на серијата изнесе бројни пикантерии и интимни детали во врска со 39-годишната сопруга на принцот Хари.

Имено, споменатата дизајнерка на костуми за еден американски медиум изјави дека е сигурна дека Меган спиела со тројца актери од серијата, но дека постои можност бројот да биде нешто поголем. „За две години снимање, сигурна сум дека спиела со двајца актери. Не сакам да одам толку далеку сега и да ги именувам. Со третиот спиеше при крајот на снимањето, непосредно пред да го запознае принцот Хари. Таа имала посебна тактика на заведување. Кога се преслекуваше, ќе се преправаше дека и паднал градникот и намерно ќе се свртеше кон актерите што ѝ се допаѓаа и кои сакаше да ги однесе во кревет. Истата работа ја направи со гаќите еднаш. Некои тврдат дека таа била со многу повеќе од тројцата. Не би била изненаден ако спиела со половина сет од серијата“, изјавила костимографката.

„Патрик Ј. Адамс лудуваше по неа и во приватниот живот и во сериите. Најверојатно тој е еден од оние тројца со кои таа имала авантура. Хемијата меѓу нив беше неспорна и честопати нивните допири на сетот откриваа доволно “, заклучи друга личност од сетот која сакаше да остане анонимна.