Кралицата Елизабета веќе нема трпеливост за сексуалниот скандал во кој е вмешан нејзиниот син принцот Ендру! Таа му воведе строга забрана што го лути!

16 октомври, 2020
крал

Иако братот на принцот Чарлс, 60-годишниот принц Ендру отсекогаш бил миленик на нивната мајка кралица Елизабета, се чини дека Елизабет сепак решила да го стави во ред Андреј. Имено, миленикот на кралицата сè уште е познат како еден од главните актери во сексуалниот скандал во кој претприемачот Џефри Ајпштајн силувал и сексуално експлоатирал стотици и стотици девојки во период од три децении, честопати во друштво на најголемите светски сили. Покрај тоа, неодамна прочитавме за тоа како Ендру уште од рана возраст покажал недостаток на емпатија и уживање во мачење животни, па дури и на сопствената мајка, а во една прилика како момче тој истурил прав во нејзиниот кревет предизвикувајќи силно чешање и црвенило на кожата, на што таа реагираше со отсуство на казна, како и после секој пат кога Ендру би направил нешто зло.

Но, додека таа го бранеше целиот скандал и го замолуваше да се појавува помалку во медиумите, таа сега отиде чекор понатаму со своите воспитни мерки. Според таблоидот Нова идеја, кралицата Елизабета била принудена да интервенира во животот на нејзините потомци со цел да спречи уништување на друга кралска прослава, додека магазинот ОК! тврди дека нејзиното височество е „заситено“ од сексуалниот скандал на нејзиниот син принцот Ендру кој ги уништува животите на нејзините внуци.

Како резултат, кралицата му забрани на Ендру не само да влегува во породилната сала кога се роди неговата ќерка принцезата Евгени, туку и на прославите каде ќе биде идното бебе. Покрај тоа, Ендрју генерално се однесува како да не заслужува љубов по неговото однесување, што секако го уништува принцот и тој дури се обиде да ја убеди неговата ќерка да се премисли, но и таа стои покрај кралицата. Ежени е особено лута на нејзиниот татко и затоа што величествената вест дека го чека своето прво бебе е засенета од драмата на нејзиниот татко. „Бременоста е горко слатка за мене затоа што знам дека погледите на светот се насочени кон нашето семејство, но од погрешни причини“, наводно изјавил Еугени, според „National Enquirer“.

Но, и покрај драмата, 30-годишната девојка сепак имаше причина да се радува бидејќи таа и нејзиниот сопруг Џек неодамна ја прославија втората годишнина од бракот и десетгодишната врска.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum