Криси Тајген случајно откри вистинска Божиќна бајка од нејзината градина (ФОТО)

16 декември, 2020
Screenshot_4

На славните им се случува случајно да објават сèшто на социјалните мрежи, но не наидуваа на такви реакции како Криси Тајген, која покажа вистинска божиќна бајка во својата градина.

Со широко отворена уста, познатата манекенка и готвачка гледа во камерата на фотографијата, за која пишува дека немала намера да ја објави.

На една од 33-те милиони следбеници на славната манекенка не ѝ е јасно како може да се случи таа случајно да објави фотографија, па во коментарите се разви дискусија на оваа тема.

Но, низ целата оваа приказна е помалку интересно зошто и како е објавена фотографијата, а со неколку исклучоци кои беа заинтересирани за нејзината комбинација на облека, интересот на поголем број следбеници го привлече позадината на убавата манекенка.

На неа, низ прозорецот на дневната соба, може да се види дел од градината на славниот пар полн со новогодишни елки од различна големина, покриен со снег и украсен со топчиња.

Охрабрена од пофалбите за уредување на градината, Криси реши да им даде на своите следбеници поцелосна слика, па ги постави своите две малечки меѓу новогодишните елки и го покажа дворот од другиот агол, на чиј влез чуваат две огромни Оревокршачи.

На овие фотографии, сопругата на Џон Леџенд забележала уште едно љубопитство што го споделила со своите следбеници.

Навистина ми се допаѓаат овие слики затоа што тие целосно ги доловија нивните различни личности. Луна сака да биде совршена, а Мајлс се грижи само за автомобили, па додека го држиш едниот во раката, врескаш по другиот, објасни Криси.

За каков автомобил врескаше Мајлс? Чие пристигнување ја возбуди Криси што успеа случајно да ја објави фотографијата? Одговорите може да ги најдете галеријата.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris