Криси Тејген објави видео од своето Ковид – 19 тестирање!

29 мај, 2020
kejsi

Во случај да се прашувате како изгледа тестирањето за Ковид – 19 вирусот, Криси Тејген го има одговорот на вашето прашање. Таа сподели синпатична, но сепак чудна, виео – снимка од нејзиното тестирање.

Најдобриот дел од целото видео е тоа што можеме да ја видиме Криси и нејзиното “скокоткање” при спроведувањето на тестот, проследено со слатко кикотење.

“Искрено, ми се допадна!” – вели Криси.

Таа му се обрати и на медицинскиот персонал, велејќи дека воопшто не е лошо. – “Скокотка” – изјави таа низ смеа, со што медицинските лица се согласија и додадоа дека скокотка на многу чуден начин.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi