КУЌНАТА ПОМОШНИЧКА НА АНЏЕЛИНА ЏОЛИ ГО ОТВОРИЛА ШКАФОТ И ОСТАНАЛА ЗАПРЕПАСТЕНА! Дали е можно дека го видела ОВА?!

1 септември, 2020
654291_andjelina-dzoli-epa-neil-hall_ls

Решив да го исчистам, а во еден момент го извадив капакот од кутијата за да го исчистам подобро, но тогаш бев изненадена од содржината

Поранешната куќна помошничка на актерката Анџелина Џоли откри за американските медиуми неколку сочни детали од спалната соба на една од најубавите жени во светот.

“Кога го средував плакарот, видов огромна кутија со многу прашина на неа. Решив да ја исчистам, а во еден момент го извадив капакот од кутијата за да го исчистам подобро, но тогаш бев изненадена од содржината.

Во кутијата имаше над десет помагала за интимни односи и морам да признаам дека никогаш не сум видела некои уреди. Всушност, јас дури и не знаев дека тие постојат “, открила помошничката за американските медиуми, пренесува Story.hr, која работела за Анџелина Џоли, додека сè уште беше во брак со Бред Пит.