Кул тренерки: Дуа Липа избра моќна нијанса на зелена лимета (ФОТО)

21 октомври, 2020
dua-lip

Познатата пејачка избира ефективни парчиња, а една од поновите секако е тренерка во моќна нијанса која потсетува на неон тренерките на поранешната техно генерација.

Дуа Липа има нов омилен тотален изглед, а тоа е лимета зелена нијанса што ја избра за тренерките и очилате за сонце.

Познатата пејачка најави нова комбинација за домашни работи, инспирирана од деведесеттите години и екипата од техно забавите.

Тренерките се во моден фокус оваа сезона, воопшто не се досадни, но доаѓаат и во луди бои како оваа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum