Лејди Гага е бремена! (ФОТО)

1 јуни, 2020
gaga

Хмммм…

Не! Лејди Гага само има необични комбинации на облека и реши ги игнорира критиките за нејзиното несовршено тело. Лејди Гага (34) ги воодушеви минувачите во саботата со нејзиниот изглед додека се шеташе со нејзиното момче Мајкл Полански (42).

Пејачката и претприемачот беа видени во кварт на Холивуд во Лос Анџелес со кафе за надвор во своите раце. Додека Мајкл беше во секојдневна облека, носеше шорцеви, маица со долги ракави и патики, Лејди Гага изненади со својот изглед.

Пејачката носеше црни хеланки кои беа делумно мрежни и транспарентни и носеше патики, но нејзиниот горен дел беше зачудувачки. Имено, таа носеше градник и ништо друго, а стомакот малку се прелеваше над пантолоните.

Така Гага покажа дека не и недостасува самодоверба, иако се опуштила со вежбање. Пејачката и момчето носеа заштитни маски за лице, со што се придржуваа кон правилата за безбедност поради корона вирусот, а во еден момент тие се прегрнаа среде паркингот.

Гага честопати беше критикувана во минатото за нејзините оскудни комбинации на облека што откриваа премногу од нејзиното тело. Покрај тоа, јавноста ја коментираше  и нејзината вишок тежина.

Патем, пејачката го издаде својот шести музички албум „Chromatica“ минатата недела.