Мајли Сајрус го бојкотира државниот празник на САД

6 јули, 2020
sdsdsdsdsd

Мајли Сајрус реши да ги искористи своите социјални мрежи, а на 4 јули, на националниот празник во САД, таа го објави својот бојкот, велејќи дека „не сите граѓани на САД имаат еднакви права“. Таа го сподели својот стар настап од 2017 година, а со хитот „Партија во САД“ изјави дека „не се забавува во Америка“, како и дека „многу граѓани на оваа земја сè уште немаат еднакви права и слободи“. Нејзиниот споменат сингл обично е голем фаворит на многу Американци во текот на 4 јули, а песната има голем скок по бројот на прегледи на Интернет секоја година досега.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris