Мајли Сајрус призна дека за време на пандемијата се борела со порок!

27 ноември, 2020
2325457_darfatge3_ls


Пејачката Мајли Сајрус откри дека за време на карантин поради пандемијата на вирусот корона, западнала во криза, но дека сега е трезна две недели.


“Јас, како и повеќето луѓе, се откажав за време на пандемијата. Сфатив дека паднав, но успеав да ја вратам трезвеноста. Јас сум трезна веќе две недели и прифаќам сè”, вели 28-годишната Мајли. Таа рече дека не погледнала назад во моменталната загуба на волјата и дека продолжила да оди право.

“Реченицата на која се држам е” не биди лут, биди љубопитен “. Затоа, не се лути на себе, туку прашај се што се случило”, рече пејачката во интервју за Епл Мјузик, додавајќи дека не смета дека сите треба да бидат трезни, но дека секој треба да прави што е најдобро за него. “Немам проблем со пиење, но имам проблем со одлуките што ги донесувам кога ќе поминам едно ниво. Само сакам да бидам стопроцентно свесна цело време”, заклучи Сајрус.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi