Мажите „губат глава“ по оваа жена: Облече провокативно проѕирно боди и заработи милион лајкови

9 мај, 2020
емили

Убавата манекенка Емили Ратајковски често ги воодушевува своите обожаватели со голи фотографии, потенцирајќи го нејзиното извајано тело, а не е ни чудно што таа важи за една од најубавите жени во светот за која мажите „губат глава“.

View this post on Instagram

💫

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Атрактивната манекенка објави фотографија на социјалните медиуми во чипкано боди, со длабоко деколте, додека наѕираа нејзините гради.