Меган БЕСНА: Што се случува помеѓу Хари и Џенифер Лопез ?!

18 јуни, 2020
princ-harry

Кога решија да ја напуштат Велика Британија пред неколку месеци и да ја побараат својата среќа во Америка, војвотката и војводата од Сасекс, 38-годишната Меган Маркл и нејзиниот три години помлад сопруг, принцот Хари, се надеваа на нов почеток и мирен семеен живот. Но, тоа воопшто не е така. Имено, светските медиуми веќе некое време пишуваат за кавгите меѓу овие сопружници, а „New Idea“ сега известува дека атрактивната 50-годишна Jенифер Лопез му „фатила“ окото на Хари, поради што Меган е „надвор од нејзиниот ум“.

Се започнало пред неколку месеци, кога таа и Хари отишле на приватна вечера со актерката и нејзиниот вереник Алекс Родригез. Сепак, она што го доживеа таму, Меган не го очекувала воопшто. ‘Хари ја помина скоро целата вечера разговарајќи со L.Ло, која не само што е многу, многу поубава во живо, туку и крајно харизматична. Речиси сите мажи се слаби на тоа, а Хари е само човек “, откри неименуван извор. „Меган се врати од таа вечера лута и многу и љубоморна“, додаде истиот извор.

Сепак, таа никогаш отворено не му кажала на Хари дека се сомнева дека има чувства кон атрактивната Латинка.

Проблемот е уште поголем затоа што Хари сака наскоро да идат на уште една вечера со J..Ло и Алекс во нивниот двор на Беверли Хилс. „Меган не знае како да се справи со тоа и како да се однесува сега. Од една страна, Џенифер е дел од нејзиниот план да се „пробие“ во Холивуд, но исто така и да се „проба“ во друштвото на најголемите познати личности во светот. Можеби тоа е причината зошто ги премолчува своите сомнежи “, заклучува изворот.