Меган и Хари живеат во страв откако ова се случило во нивната вила

28 мај, 2020
8fd77987-73ec-4234-9d8a-7cdae6772dbb

Принцот Хари и сопругата Меган живеат во страв но нивната вила во Лос Анџелес кога пред некој ден тој бил надлетуван од дронови. Најверојатно тие им припаѓале на папараците кои се обидуваат да снимат фотографии од нивниот син Арчи и поради тоа родителите планираат да изнајмат тим кој ќе го обезбедува нивниот дом од сите непосакувани ситуации.

Според медиумите дроновоте летале на висина од само 6 метри и дека биле запазени најмалју 5 пати во изминатиот месец. Меган и Хари побарале помош и од полицијата која ја повикале на 9, 19, 20, 21 и 25 март. Полицијата го потврдила настанот од 20 март кога дронот го бил над нивната вила додека семејството се одмарала покрај нивниот базен.

epa08348533 (FILE) – Britain’s Prince Harry, The Duke of Sussex and his wife Meghan, Duchess of Sussex, holding their son Archie, as they meet Archbishop Desmond Tutu and his daughter Thandeka at the Desmond & Leah Tutu Legacy Foundation in Cape Town, South Africa, 25 September 2019 (reissued 07 April 2020). Media reports on 06 April said that Prince Harry and his wife Meghan have plans for an non-profit initiative that reportedly will be named ‘Archewell’ and has been a project promised by the couple for quite a time already. The name of the organization reportedly comes from the same word – Arche – which inspired them to name their son Archie. They were not expected to announce or launch the non-profit organization during the current coronavirus crisis, but responded to the newspaper’s request to comment on it. EPA/TOBY MELVILLE / POOL *** Local Caption *** 55494091

Безбедносната фирма тие ќе ја плаќаат од сопствени пари бидеќи не сакаат да бидат зависни од некого поради што и ја напуштиа кралската палата.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi