Меган и Хери за неверството на Вилијам – нивниот брак не е таков каков што го прикажуваат јавно!

4 јули, 2020
megan

За книгата за животот на војвотката и војводата од Сасекс, која наскоро треба да излезе во продажба, се зборува со месеци, а неговата содржина треба да открие многу повеќе детали за кралското семејство отколку што првично се очекуваше.

 Имено, како што откри неименуван извор за магазинот “Star”, 38-годишната Меган Маркл и три години помладиот принц Хери, решиле целосно да ја контролираат содржината на мемоарите, така што во завршните делови се очекуваат деталите за другите членови на дворот. „Меган веројатно нема да ја спомнува кралицата во лошо светло, но и таа и Хари сметаат дека кралицата не сторила доволно за да се заштити од медиумите што ја прогонуваат сите овие години“, започна изворот. Исто така,  обожавателите можат да очекуваат голем број сочни детали поврзани со другите членови на семејството, потврдува изворот, велејќи дека фокусот секако ќе биде на наводната измама на принцот Вилијам.

„Хари и Меган ја знаат вистината – бракот на Вилијам и Кејт не е толку совршен како што изгледа во јавноста“, рече изворот енигматски, заклучувајќи дека со вистината што планираат да ја кажат во своите мемоари, Меган и Хари би можеле да го оцрнат угледот на многу членови на Британскиот дво

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi