Меган Маркл и Принцот Хари на туѓа венчавка соопштија дека чекаат второ дете: Им го “украдоа” денот на младенците

3 јули, 2020
pxl-pa-021019-26274509

Војводите од Сасекс повторно ги полнат насловите во медиумите. „Дејли меил“ пишува дека Меган Маркл (38) го поставила Принцот Хари (35) во незгодна позиција на свадбата на принцезата Евгени (30).

Тогаш Меган, наводно, решила да им каже на сите дека таа и нејзиниот сопруг го очекуваат своето прво дете, па така на некој начин го “украдоа” шоуто.

Нејзиниот потег, како што се очекуваше, ја налути принцезата, но и нејзината мајка, војвотката Сара Фергусон (60). Според изворите, на Хари во тоа време му било крајно непријатно.

  • Меган одлучи дека е совршено време да им соопштат на сите дека таа и Хари очекуваат бебе. Беше голема грешка, ќе беше грешка дури и за некој што не е член на кралското семејство, затоа што таа го украде целото внимание. Евгени беше бесна, исто како и нејзината мајка” – тврдат тие.
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi