Меган Маркл сака развод!

30 јули, 2020
megan

Уште откако ја донесоа одлуката на почетокот на јануари оваа година да се повлечат од сите кралски должности и да го продолжат животот како обични луѓе во Америка, поранешната актерка, 38-годишната Маркл Маркл и три години помладиот Хари, не престанаа да го привлекуваат вниманието на јавноста. Иако имаа намера да живеат помирен живот, се чини дека дури сега „излегоа на површина“ некои детали. Откако се пишуваше за втората бременост веќе некое време, списанието „New Idea“ откри дека Меган сака развод веднаш штом ќе пристигне второто бебе.

Meghan Markle

Проблемите во бракот на оваа кралска двојка, наводно, растат. Еден извор за споменатиот медиум потекнува од Admiralty House во Сиднеј, Австралија каде војводата и војвотката од Сасекс престојувале за време на посетата на земјата во 2018 година. Во тоа време, тие, наводно, спиеле во одделни простории бидејќи не делеле исто мислење за втората бременост. Додека Меган не може да дочека да има второ бебе, изгледа дека Хари сè уште не е подготвен за тој чекор.

meghan markle i princ harry

Иако изворите не откриле многу детали, како што тврдат, блиските пријатели на принцот се загрижени што Меган сака развод кога ќе се роди тоа второ дете. Патем, извор близок на парот неодамна откри дека Меган го принудува Хари да остане во Америка. „На Хари му недостасуваат пријателите и семејството , но Меган јасно му стави до знаење дека нема враќање назад. Тоа би можело да биде причината поради која Меган врши притисок за нејзиното второ дете да се роди во Америка. Хари и дозволи на Меган таа да одлучува за сè и без сомнение ќе послуша се што ќе побара од него. Тој веќе не е свој човек“, рече тогаш анонимниот инсајдер.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi