МЕГАН МАРКЛ СТАНУВА ПИСАТЕЛКА? Целиот свет зборува за ова!

30 декември, 2020
меган

Меган, наводно, ги презела потребните мерки што ќе и обезбедат правна заштита и ќе и овозможат да пишува и објавува свои романи под покровителство на „Архвел“, компанија што ја започна со принцот Хари.

Извор во британските медиуми вели дека Меган веќе има одредено искуство како писателка, а го водела и успешниот блог „Тиг“, пред да го запознае Хари. Во него, таа опфати теми за здравјето, патувањето, храната и модата.

Megan Markl

Фантастиката е нешто што отсекогаш сакала да го испроба и може да биде сигурна дека што и да напише ќе продаде добро, без оглед на квалитетот – вели извор за британските медиуми и додава:Без разлика дали станува збор за литература за деца или за возрасни, тоа би било моќен начин да се пренесе пораката на нивниот бренд.

Двојката потпиша договор со Нетфликс вреден 112 милиони фунти, додека договорот со Спотифај им донесе 30 милиони фунти. Откриваат дека првиот голем проект на „Архвел“ ќе биде изградба на јавни кујни во зоните погодени од катастрофите, а во исто време тие имаат инвестирано милиони долари во една компанија која произведува овесно млеко.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi