Меган не бара алиментација, но со поранешниот сопруг не може да договори датум за развод

28 ноември, 2020
pxl-papxl-110117-322

Актерката Меган Фокс (34) и Брајан Остин Грин (47) се познаваат од 2004 година, се во брак од 2010 година и ја изненадија јавноста кога објавија дека се разведуваат. Засега не се познати други детали, но неодамна во јавноста „протече“ веста дека Меган конечно поднела барање за развод. а причината се непомирливи разлики во карактерот. Она што ја изненади јавноста е тоа што Меган не бараше алиментација и сака заедничко старателство над децата. Брајан, наводно, се согласил со барањата на Меган, само сакал прашањето за алиментација да се расправа понатаму.

2010 Toronto International Film Festival - Passion Play Screening


Сепак, се чини дека двојката не може да се согласи кога се случи нивната несреќа. Фокс рече дека раскинале во ноември 2019 година, додека Грин го цитираше март 2020 година. Двојката не реагираше на повиците на странските медиуми да коментираат за различни датуми во весниците, но Грин рече пред неколку месеци како и кога нивната врска започнала да се менува.

Фокс му рече дека ужива во времето поминато без него и дека повеќе и се допаѓа себе си. – Таа ме шокираше. Бев лут поради тоа, но не бев лут на неа. Не е избор што таа го направи, точно е како се чувствуваше “, рече Грин по нивното раскинување.

Megan Fox and Brian Austin Green Separate


Во долгогодишниот брак, тие имаа три деца, но наскоро започнаа расправии, а со тоа и помирувања. Меган сега гордо позира во јавноста со своето ново момче,раперот Машин Ган Кели.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi