МЕТА НА СУРОВИ КОМЕНТАРИ: Се појави фотографија од која станува јасно зошто Викторија Бекам ГИ КРИЕ рацете!

1 декември, 2020
286925_profimedia0481250099_ff

По овие фотографии, фановите имаа само едно да ѝ порачаат.

Сопругата на Дејвид Бекам, Викторија Бекам се смета за вистинска икона на стилот, а секоја нејзина комбинација на облека е добро прифатена.

Сепак, во една прилика ги изненади сите, а по овие слики, обожавателите ѝ рекоа дека изгледа како старица.

Имено, Викторија се појави во јавноста, очигледно сакајќи да ги покрие шаките, па ги чуваше во џебот од јакната.

Сепак, папараците се потрудија да ги фотографираат, а покрај уредно излакираните нокти се гледа и збрчкана кожа.

Многумина рекоа дека никогаш не би помислиле дека убавата сопруга на Бекам има вакви раце, па во коментарите напишаа дека изгледа како старица.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi