„Ми ја стави раката на бутовите и препоните, го допре мојот задник без согласност“

1 октомври, 2020
кирс

Поранешниот чувар Марк Мек Вилијамс ја обвини Крис Џенер(64) за сексуално вознемирување, а таа тврди дека сето тоа е лага.

Во тужбата поднесена во Лос Анџелес, Мек Вилијамс изјави дека Крис го навела на сексуален однос додека во 2017 година како телохранител за неа и нејзината ќерка Кортни работеа во шоуто „Keeping Up With The Kardashians“. Тој исто така ја обвинува за непријателска атмосфера на работа, расна и родова дискриминација.

Тој тврди дека таа „му го масирала вратот, рамената, рацете и грбот без согласност, ја ставила раката на бутовите и препоните, му ја мачкала карлицата со грбот и задникот без согласност или одобрување“. Исто така, „го откри своето тело на непристоен и сугестивен начин“.

Адвокатот на Џенер, Марти Сингер, жестоко ги негираше обвинувањата во изјава за ТМЗ.

Крис категорично негира дека некогаш се однесувал несоодветно кон него. Чуварот работел пред куќата и никогаш не влегол дури во нејзината куќа – рече тој.

Тој додаде дека Крис има многу малку интеракција со него. Откако повеќе пати бил фатен како спие во неговиот автомобил додека бил на работа, од безбедносната компанија било замолено да не доаѓа повеќе. Тој беше отпуштен една година подоцна.

Тој сега ја тужи Џенер наводно сексуално вознемирување и неправедно раскинување.

Никогаш не му се пожалил на Крис на неговиот работодавец се додека не го измислил ова смешно тврдење. Несфатливо е дека секој може да тужи некого во Америка. Кога Крис и Куртни ќе ја добијат оваа смешна, несериозна судска постапка, тие имаат намера веднаш да ги тужат Мек Вилијамс и неговите адвокати за злонамерно гонење, рече Сингер.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum