Миа Калифа во ново СЕКСИ издание! Овој пат таа го сврте својот ЗАДНИК кон камерата и потоа…

1 ноември, 2020
миа

Миа Калифа, е една од најпознатите поранешни порно актерки на денешницата, и најмладата порно-пензионерка. Таа повеќе пати укажуваше на тоа како порно индустријата негативно влијаела на неа.

Иако има снимено само 11 филмови, таа сепак е една од најпопуларните актерки во вакви продукции. Како што истакнува и самата, заработила само 12.000 долари од порнографија но затоа имала многубројни проблеми бидејќи ги правела истите тие филмови со хиџаб (превез или шал што го носат некои жени од исламска религија).

Миа неодамна започна продажба на нејзините голи фотографии на страници за возрасни. За 12 долари можете да ја следите содржината што Миа Калифа ќе ја објави на својот профил, а таа вети дека ќе го покаже своето вистинско јас, надвор од социјалните мрежи.

Миа често објавува свои провокативни фотографии на Инстаграм, каде ја следат над 21 милиони следбеници, а сега објави и нова слика во костим за капење.!