Мики дали си тоа ти?! Роук се шетеше во проѕирна чипкаста кошула!

12 септември, 2020
мики

Денес, Мики речиси и не личи на себе. Тој моментално е во Грција каде што снима нов филм „Човекот на Бога“.

 Папараците го ’уловија’ како шета низ Атина. Неговиот стајлинг привлече внимание Холивудската sвезда Мики Рурк (67) привлекуваше погледи на многу жени каде и да се појавуваше. Многу убавици воздивнаа по него, а денес тој не привлекува внимание со заводливиот изглед туку со модните комбинации.

Денес, Мики речиси и не личи на себе. Тој моментално е во Грција каде што снима нов филм „Човекот на Бога“. Папараците го ’уловија’ како шета низ Атина. Но, неговиот изглед не го привлече вниманието на другите туристи како неговиот стајлинг.

Многумина сакаа да се фотографираат со холивудската starвезда, па Мики одговори на многу прашања без никакви проблеми, како од фановите, така и од новинарите. Додека позираше, Мики ја соблече заштитната маска, која нормално ја носеше цело време за време на неговата прошетка низ Атина.