Многумина благодарение на TikTok дознале за филтрите во машините за перење садови

26 мај, 2020
image1

Корисниците на социјалните мрежи понекогаш ќе наидат на неверојатни откритија, а овој пат дознале дека машините за садови имаат филтри кои од време на време треба да се исчистат. Откако на TikTok дознаа за овој филтер почнале масовно да се снимаат како ги чистат за прв пат.

Погледнете ги реакциите од ова откритие:

@militarymomof5boys

Finally convinced my husband TikTok is useful can’t let this fail!! cleaned my dishwasher. #fyp #clean #oregon #yelling #foryoupage

♬ original sound – amyloomisbonney
@kaleylascola

Apparently dishwashers have filters 🤢

♬ original sound – darbisellshomes
https://www.tiktok.com/@jhday1177/video/6817238494470032645
@inspectormurph

Are you cleaning your dishwashers filter regularly? #inspectormurph #homeowner #homeinspector #realtor #covid_19

♬ original sound – inspectormurph
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi