МРАЧНА СЕМЕЈНА ТАЈНА го прогонува славниот актер веќе 20 години: Не знае каде живее, каде работи, ниту го знае нејзиното семејство

16 декември, 2020
Amazon Prime Video King Lear LACMA Screening on October 9, 2018 in Los Angeles, USA - 09 Oct 2018


Актерот Ентони Хопкинс во новиот филм „Татко“ ќе глуми заедно со колешката Оливија Колман. Деталите за филмот полека протекуваат, а многумина веруваат дека Хопкинс со оваа улога може да ја обезбеди титулата најголема актерска легенда во Велика Британија.

Но, исто така, некои тврдат дека Хопкинс ќе заврши одлична работа – затоа што и самиот е во слична ситуација. Имено, добитникот на Оскар го шокираше пред две години велејќи дека не знае каде живее неговата ќерка Абигејл и дека нема идеја дали неговата ќерка има деца. Тој рече дека не се грижи за разделбата во семејството и признава дека е „прилично рамнодушен“ кога станува збор за неговата 48-годишна ќерка.

На една фотографија направена пред 27 години на црвениот тепих, на која тие се прегрнуваат, тие не откриваат дека има кавги меѓу нив, но вистинската вистина е дека таткото и ќерката имале кревка и лоша врска од самиот почеток. Тие накратко воспоставија нормална врска во текот на 1993 година, но ова беше проследено со две децении недостаток на комуникација и отуѓување.

Промовирајќи ја серијата Би-Би-Си, која е адаптација на „Кралот Лир“, актерот рече: – Луѓето ги раскинуваат односите и врските. Семејствата се разделуваат и … знаете … продолжете со сопствениот живот. Овие зборови, велат пријателите Абигејл Харисон, сигурно ќе ја нападнат и покрај тоа што таа немала врска со нејзиниот татко со години.

Абигејл во едно интервју изјави дека малку се сеќава на нејзиниот татко од тој период кога била мало девојче бидејќи тој ја посетувал еднаш годишно. „Тажна сум поради тоа, но само продолжив со животот“, рече тогаш Абигејл.

Кога Хопкинс се преселил од Лондон во Лос Анџелес, неговите проблеми со алкохолот ескалирале и тој го пиел во толкави количини што знаел и да халуцинира. Се разбуди еднаш во хотел во Аризона и не се сеќаваше како стигнал таму или што правел порано. „Абигејл никогаш не му прости што ги остави неа и нејзината мајка“. Таа го обвинува дека не знае како да се однесува како татко и дека не и давал доволно љубов.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris