Дејвид Шимер ја откри вистината за продолжението на серијата „Пријатели“: Еве кога ќе почне снимањето на новите епизоди

8 јули, 2020
gddgdf

Бројни обожаватели на серијата „Пријатели“ никогаш не се откажале од надеж дека нивните шест омилени ликови ќе се сретнат еднаш и ќе решат да снимат продолжение.

Сепак, ситуацијата со коронавирусот отежна сè, па токму затоа имаше голем број од оние кои беа разочарани затоа што се шпекулира дека продолжението е повторно одложено. Во таа пригода, Дејвид Швимер, познат по улогата на Рос Гелар, проговори и објасни за што точно станува збор, а странските медиуми во моментов пишуваат за тоа.


– Се надеваме дека ќе го снимиме продолжението во август. Поточно, кон средината на август. Но искрено, тоа ќе го сториме кога сè е безбедно заради моменталната состојба (со короната). Секогаш се надеваше дека продолжувањето на шоуто ќе има жива публика, што ја прави целата работа покомплицирана во моментот. Секако, нема да ризикуваме нечие здравје поради работата на новите епизоди – посочи тој и додаде дека со нетрпение очекува повторно да соработува и да се дружи со Лиза, Метју, Мет, Џенифер и Кортни.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi