„Конечно природни гради“: Се соблече русокосата која е фантазија на скоро секој маж!

19 ноември, 2020
марго роби

Марго Роби се соблече гола во новиот филм и ги магепса сите мажи
Австралиската актерка и продуцентка Марго Роби (30) се соблече гола во секс сцената на новиот филм „Dreamland“, пренесуваат странските медиуми

Имено, убавата актерка снимаше љубовна сцена со својот колега Фин Кол и ги покажа градите во нивниот нов филм наречен „Dreamland“.

30-годишната холивудска sвезда во филмот игра улога на крадец на банката Алисон Велс која убива пет лица и побегна во Мексико, сето тоа во драмата во режија на Мајлс Јорис-Пеирафитс.

Жешката секс сцена се одвива во бањата, а Марго е таму скроз гола.

Дали знаете што е полошо од смртта? Да бидеш заборавен- вели актерката додека ја изведува заводливата сцена, која полуде многу обожаватели.

Она што ги воодушеви беше фактот дека Марго нема силикони во градите, па коментираат: „Ајде конечно да видиме природни гради, никогаш немој да ставаш пластика“.
Да потсетиме, Марго Роби ќе глуми во новиот филм „Пиратите од Карибите“, во кој главните улоги ќе им припаѓаат исклучиво на актерките.

Филмот ќе биде спин на популарната франшиза, која инаку го доби своето ново продолжение. Австралиската актерка ќе ја преземе главната улога, а на филмот повторно ќе работи со сценаристката Кристина Ходсон, со која веќе соработуваше на филмот „Птици грабливки“. Исто како и тој филм, и новите „Пирати“ ќе се занимаваат со група необични жени, а во главната постава ќе бидат само актерки.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi