Режисерот Квентин Тарантино пред извесно време го најави третиот “Kill Bill” филм

17 јули, 2020
Annotation 2020-07-16 193656

– Кога ќе пораснеш, ако и понатаму се чувствуваш повредена за тоа, ќе те чекам- и кажа Бетрикс Кидо (Ума Турман) на девојчето Ники (Амброзија Кели) која поради одмазда ја уби нејзината мајка Вернит Грин (Вивика А. Фокс) во филмот Kill Bill.

Тоа се случи во 2003, а режисерот Квентин Тарантино веќе некое време го најавува третиод дел од филмот Kill Bill. како што напоменавме, платениот убица на Вернита Грин (Црна Мамба) навистина е убиена во оригиналниот филм, но Викива даде предлог кој вреди да се размисли , а тоа е нејзината ќерка која сега е возрасна и е во потрага за одмазда, треба да ја глуми Зендаја. Мислам дека тоа би било одлично. Можеби тој потег ќе му даде зелено светло на целиот проект, бидејќи и двете се високи, што е одлично за борените кадри- смета Вивика А. Фокс

Sвезда на следниот Kill Bill филм би била Ники, ќерката на Вернит Грин- изјави Тарантино за EW и додаде:

– Веќе смислив цела митологија. Софи Фатал (Џулија Дрејфус) ќе дојде до големи пари. Би ја одгледувала Ники, која би била со Млада (Турман) . Ники ја заслужува својата одмазда исто колку и Млада што ја залужува. Зендаја (23) е успешна американска глумица и пејачка, која се прослави со улогите во филмовите The Greatest Showma, Spider-Man: Homecoming, Spider-Man: Far From Home како и тв серијата Euphoria.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi