НА ИНТЕРНЕТ КРУЖАТ СНИМКИ: 25 години помалата девојка на Бред Пит со провокативни фотографии!

6 октомври, 2020
bred

Медиумите со месеци пробуваат да дознаат интересни детали за младата глумица, а сега успеале да дојдат до снимки…..

Иако и самите оскаровци Бред Пит и глимицата Алаја Шокат тврдат дека се само пријатели, во Холивуд се смета за јавна тајна дека овие двајца се во врска.

Парот заедно ги посетува културните случувања, ги гледаат во ресторани, на романтични прошетки, а наводно папараците ја сликале Шокат како излегува од куќата на Пит.

Поради тоа сите ги интересира која е Алаја Шокат и има ли во нејзиното минато скандали, а судејќи по се таа живеела обичен и едноставен живот и највеќе време поминувала на работа и во уживање во уметноста, па единствено интересно што најдоа медиумите е снимка од еден нејзин филм.

Имено, во остварувањето Duck Butter во 2018 година, Шокат во една сцена е гола, а како што пишуваат америкиканските медиуми, на секаде се пишува за овие фотографии и снимки.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum