Најтешкиот ден за Никол Кидман. За само 24 часа изгуби две битни личности од нејзиниот живот

25 јуни, 2020
сџдцв


За само 24 часа, починаа двајца важни мажи во животот на Никол Кидман, – нејзиниот пријател Стив Бинг и поранешниот ментор Joоел Шумахер. Во вторникот наутро, светските медиуми објавија страшна вест дека продуцентот и филантроп, поранешниот партнер на Елизабет Харли со која имал и син, починал извршувајќи самоубиство скокајќи од 27-ми кат на зграда во Лос Анџелес. Никол Кидман (53) и Бинг, беа блиски пријатели, особено помеѓу 2004 и 2005 година, кога честопати можеа да се видат на вечери заедно.


Нивното пријателство се роди откако Никол Кидман се разведе со Том Круз, а Бинг конечно стави крај на неговата турбулентна врска со британската актерка Елизабет Харли. Откако се разведе со Харли, таа му рече дека е бремена и дека тој е татко на нејзиниот син Дамјан, сега 18 години, а Бинг првично го негираше тоа. После тестирањето на ДНК, тој конечно го призна Дамјан за свој син.


Тој не е единствениот што почина овој викенд, и затоа Никол Кидман е неописливо тажна. Само неколку часа пред да дознае за Стив Бинг, актерката тагуваше и за близок пријател и славен режисер, кој некогаш беше нејзин ментор Џоел Скумахер. Таа, исто така, се збогува со него на својот Инстаграм, со објавувања дека нејзиното ‘срце е скршено’ заради смртта на холивудскиот визионер, благодарение на што таа ја освои светската слава откако во 1995 година доби улога во „Бетмен засекогаш“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi