Негувана, тренира секој ден, но задникот на најсексапилната пензионерка на Светот веќе не е како порано (ФОТО)

17 декември, 2020
alesandra-ambrozio-1-830x0

Поранешниот ангел на Викторија Сикрет го покажа своето секси тело на плажа во Бразил и предизвика поделени реакции

Бразилската манекенка и поранешен ангел на Викторија Сикрет Алесандра Амбросио (39) искористи еден сончев ден за да го покаже своето секси тело на плажа, а обожавателите во неа најдоа една маана.

Имено, убавата манекенка се појави во Флоријанополис во Бразил, каде уживаше во скоро празната плажа – одеше по песок, опуштено гледаше во морето и ја фотографираше природата околу неа.

По тој повод, Алесандра ја покажа својата импресивна фигура во светло розево бикини во кое ги истакна своите долги затегнати нозе, рамен стомак и стомачни мускули, како и секси деколтето.

Таа носеше очила за сонце на лицето, додека ја пушти косата да се виори од ветрот, а околу вратот имаше неколку ѓердани.

Она што не им се допадна на нејзините обожаватели кога се сврте беше опуштениот задник и вишокот кожа под задникот.

„Преслаба си“, „Ох не, го загуби задникот“, „Супер е затегната, но зошто е опуштен нејзиниот задник?“, Напишаа Фановите кога ги видоа овие фотографии, што може да ги видите во галеријата во текстот.

Неодамна се шушкаше дека манекенката е повторно бремена, но се чини дека тоа не е вистина, бидејќи нејзиниот стомак е совршено рамен.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi