Нема да го познаете! Леонардо ди Каприо веќе не е како што беше порано

21 ноември, 2020
лео

Се чини дека еден од најпосакуваните холивудски ергени, актерот Леонардо ди Каприо, како што старее, сепак го губи својот сексапил. Познатиот добитник на Оскар минатата недела беше снимен од папараците на плажа во Малибу. Освен што 45-годишникот видливо излезе од форма, барем судејќи според неговиот стомак, панталоните за пливање се спуштија толку многу што во еден момент му открија парче од задникот.

dicaprio

Без оглед, моделите сè уште не можат да му одолеат, а неговата девојка Камила Мороне има само 22 години и е прекрасна млада актерка и модел. Меѓутоа, на тој сончев ден не му правеше друштво таа, туку неговиот стар пријател и колега Емил Хирш и таткото Џорџ Ди Каприо. Странските медиуми не можеа да не забележат дека, и покрај неповолната здравствена состојба и панемијата на корона вирусот што не завршива, само Леонардо во еден момент имаше заштитна маска, а другите не беа премногу загрижени за маски..

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi