Нема да може вака уште долго: Бред Пит сериозно си го нарушува здравјето?

1 декември, 2020
Brad-pitt


Долги години, 56-годишниот актер Бред Пит беше познат како еден од најатрактивните во Холивуд. На неговиот шарм не се спротивставија многу жени, меѓу кои секако се издвојуваат 51-годишната Џенифер Анистон и 45-годишната Анџелина Џоли со која беше во брак. Исто така, во последниве месеци, интензивно се пишуваше за неговата врска со млада Германка, 27-годишната манекенка Никол Потуралски. Сепак, како што сега пишува „Глоуб“, актерот се повеќе ја губи својата препознатлива структура на телото, а доколку продолжи со лоша навика, може сериозно да му наштети на неговото здравје.

Brad Pitt


Имено, според медиумите, Бред отсекогаш бил склон кон брза храна, но во последните неколку месеци оваа навика станала уште посилна, па актерот освен што наводно се здебелил неколку килограми, го оштетил сопственото здравје со прекумерната потрошувачка на хамбургери и помфрит.

Brad Pitt
Brad Pitt
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi