Неверојатно е како изгледа оваа жена. Веќе е пензионерка на 40 години, а не би и дале ни 30

23 јули, 2020
јхбј

Бразилската супермодел Алесандра Амброзио (39) сепак изгледа фантастично, и покрај тоа што се повлече во светот на манекенството, нејзиното тело е обликувано, затегнато, додека мажите ширум светот фантазираат за нејзините гради и задникот. Имено, убавицата организираше фотосесија во Малибу додека заоѓаше сонцето и во таа прилика покажа совршена фигура на вретено. На 39-годишна возраст, ангелот на Викторија покажа совршено тело во сино бикини, кое ги привлече погледите на сите присутни. Бразилката, која има две деца, ќерка Ања (11) и синот Ноа (8), легна на пешкир , постави совршена поза и позираше пред фотограф кој е нејзин личен пријател.

Потоа, таа се приклучи на групата луѓе кои играа одбојка на плажа и ги покажа своите импресивни атлетски способности. Таа подоцна на социјалните мрежи објави една од фотографиите што ги направи на плажа со описот: – Играта започна – а потоа следеа голем број позитивни коментари на Инстаграм, каде има 10,2 милиони следбеници. Според хаштаговите, убавицата открила дека ужива во сонцето и витаминот Д и се нарекува себеси „девојка од Калифорнија“. Во 2018 година беше откриено дека Алесандра се разделила од својот вереник Џејми Мазур, откако таа била верена со него десет години.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi