Неверојатно! Сиера непосредно пред породувањето изгледа спектакуларно!

30 мај, 2020
2020 Vanity Fair Oscar Party Hosted By Radhika Jones - Arrivals

На почетокот на годината, познатата американска пејачка Сиера објави дека повторно е бремена и дека го очекува своето трето дете.

Убавата пејачка ја објави оваа добра вест со слика во која го соблече костимот за капење и позираше на врвот на карпа.

View this post on Instagram

Number 3. 📸: @DangeRussWilson

A post shared by Ciara (@ciara) on

Многумина дури помислија дека носи близнаци поради големината на стомакот, но сите нејзини обожаватели и следбеници го чекаат моментот на породување кога конечно ќе видат дали овие тврдења се вистинити.

До тој момент се чини дека не останува многу време, а пејачката ја користи секоја можност да ужива со својот сопруг, рагбистот Расел Вилсон, со кого е во брак од 2016та година, со кого има две деца.

Сликата на која потсетува малку на Бијонсе заради нејзината коса, ги воодушеви фановите…
Погледнете како изгледа Сиера пред породувањето.