„Никогаш не го кажав ова – бев силуван и физички злоставуван“

10 јули, 2020
2492863625ed3f6ca568da773741049_w640

„Никогаш не го кажав ова – бев силуван и физички злоставуван“
Поранешниот шампион во бокс Мајк Тајсон изненадно призна дека е сексуално малтретиран како дете.
Во изјава за „ЕСПН“, тој посочи дека во деновите на пубертетот доживеал тепање, но и силување од постар човек.

„Јас бев момче. Тој беше постар човек. Тој ме тепаше и сексуално злоупотребуваше. Никогаш не го видов после тоа. Научив дека не значи дека си помалку маж поради тоа што се случи“, рече Тајсон.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi