Новата девојка на Бред Пит е во брак: Двојката се гледа веќе една година, а нејзиниот сопруг знае за нив! (ФОТО)

29 август, 2020
226947_profimedia0491846748_ls

Се чини дека Бред Пит не може да живее без скандали

Бред Пит (56) ја запознал својата нова девојка Никол (27) во престижен ресторан, кој, случајно, го води нејзиниот сопруг, открива Дејли Меил. Странските медиуми тврдат дека манекенката е во „отворен брак“, и дека на нејзиниот сопруг не му пречи односот со актерот.

Изворот вели дека холивудскиот актер се заљубил во Никол на прв поглед. Тоа било во август минатата година, кога Бред бил на промоција на неговиот нов филм „Once Upon a Time in Hollywood“. По премиерата, тој се вратил во споменатиот ресторан и таму ја запознал Никол.

Една година, парот успешно се криеше од јавноста, така што сега веста за нивната врска одекна во медиумите. Двојката моментално е на одмор на југот на Франција.

“Бред Пит прв пат се запозна со Никол Потуралски во август минатата година, во ресторанот на нејзиниот сопруг Роланд. Бред доаѓаше во ресторанот со години. И тој го познава и Роланд. Кога дојде да ја прослави премиерата на неговиот нов филм, Роланд го запозна со Никол, и таа му го даде својот телефонски број. Како што Никол патува многу за манекенството, кога беше во Лос Анџелес, го повика Бред “, изјави добро информиран извор за„ Дејли меил “.

Никол и Роланд (68) го имаат седумгодишниот син Емилио.

“Роланд бил во брак неколку пати и има пет деца. Тој не е негативен или љубоморен тип. Тој и Никол се уште се во брак, но пријателите тврдат дека станува збор за брак од” отворен тип “.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris