Обожавателите на Igi Azalee се збунети од нејзината објава дека има син: Кога воопшто беше бремена?

12 јуни, 2020
фдгффд

Раперката ја објави среќната вест дека има син, и доби разни прашања од обожавателите за тоа кога била бремена и кој е таткото на детето..

Иги Азела (30), е австралиска раперка, текстописец и видео продуцент, која вчера откри дека родила син, а потоа започнала хаос на социјалните мрежи.

Имено, Иги не објави ништо што укажува дека е бремена или родила, а потоа среќната вест ја објави во средата навечер. Синоќа, раперотката објави на Инстаграм приказна на социјалните мрежи, во која пишува:

„Имам син“, започна Иги.

  • Чекав вистински момент да кажам нешто, но како што одминува времето, сфаќам сè повеќе дека секогаш ќе се чувствувам вознемирена да споделувам вести што се гигантски за светот – напиша раперката и додаде:
  • Сакам да го спасам неговиот приватен живот, но би сакала да појаснам дека тој не е тајна – изјави раперката.

Тоа би биле најнормални и возбудливи вести, но нејзините фанови останаа збунети од многу причини. Имено, раперката доби многу честитки од нејзините обожаватели, додека други се прашуваа како таа роди дете, бидејќи во последните 9 месеци никогаш не ја виделе бремената стомак.

  • Дали овие јавни личности се кријат дома 4-9 месеци? – праша обожавател.

Друга шега дека го криела своето дете подобро од реалити sвездата Кајли Џенер (22) кога била бремена со нејзината ќерка Сторми.

  • Кога беше бремена? друг обожавател кратко праша.

Исто така, многумина се прашуваат кој е таткото на нејзиното дете. Се шпекулира дека е раперот Плејбој Карти (23), но никој не ги потврдил ваквите информации. Исто така, раперката не откри кога се роди момчето, во кој град или како се вика.

За време на бременоста, Иги објави фотографии со рамен стомак, па ги измами своите фанови, кои не забележаа ништо необично.

View this post on Instagram

WISH U WERE HERE. 🌞

A post shared by Iggy Azalea (@thenewclassic) on

На сите фотографии се гледа рамен стомак што го истакнува во бикини.

Да потсетиме, околу новата година започнаа шпекулациите дека австралиската пејачка е бремена. Не е познато дали раперката роди дете или дали е сурогат мајка на својот син.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi