„Очајно го моли партнерот да ја ожени“

19 август, 2020
Untitled-tetet

Ѕвездата од „Пријатели“ знае што сака. Како што пишува американскиот „Глобус“, актерката Кортни Кокс е подготвена да застане пред олтарот со својот долгогодишен партнер Џони МекДид. Желбата расте сè посилно секој ден, со оглед дека карантинот, што се случи поради коронавирусот, се доживува одделно. Додека е во Америка, Џони е во Европа, поради што тие се принудени да одржуваат врска на далечина. Карантинот на Кортни се чини дека и покажа што сака. Судејќи според зборовите на анонимен извор, таа очајно сака брак.

View this post on Instagram

My one. Happy Valentine’s Day ♥️

A post shared by Courteney Cox (@courteneycoxofficial) on


„Таа очајно го моли Џони да се ожени со неа прв пат кога ќе се сретнат следниот пат“, изјавил изворот за медиумите. За неа, се чинеше дека ова беше уште една научена лекција. „Жалам што не се омажи порано. Ако беа во брак, тие ќе беа заедно сега “, опиша тој.

View this post on Instagram

Udderly photobombed #badpuns #suffolk

A post shared by Courteney Cox (@courteneycoxofficial) on

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris